BİZDEN, SİZE.

ALNO'NUN DEĞERLERİ RAHATLIK VE KALİTEDİR

Birlikte yemek pişirmeye ve yemeye başladığımızdan beri, mutfağı tüm duyulara hitap eden bir yaşam alanı yapmak için fikirler geliştirildi. ALNO tasarım ekibi, günümüz mutfaklarının çoğunda belirgin olan trendleri ve yenilikleri defalarca belirledi. Yıllardır özgün ve yenilikçi tasarımlarımız mutfak endüstrisine önemli katkılarda bulunmuştur.

Tasarımcılarımız yalnızca çeşitli isteklere göre ayrı ayrı tasarlanmış mutfaklar yaratmakla kalmayıp, gelecek nesillerin de keyif alacağı bir yaşam alanı yaratırlar.

FONKSİYON

FONKSİYONEL ALANLAR

Sadece mutfaklarımız güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda her biri işlevselliği ve tasarımıyla ikna eder, çünkü yaratıcılık ve yeni fikirlerle zarif ve pratik bir şekilde büyüleyici alanlar planlanabilir.

DEPOLAMA ALANLARI

Her bir tencereye ve tavanın sığacağı bir dolap olduğu gibi, her nesne için bir depolama çözümü vardır. Köşe Carousel çözümlerinde daha küçük eşyalar depolanabilsede, LeMans köşe üniteleri büyük hacimli ihtiyaçların depolanmasını basit ve anlaşılır kılar.

 

Sürgü kapaklı boy depolama dolapları ve akıllı ALNO ünitelerinin bulunduğu mutfak tasarımları işlevsel, ergonomik ve zariftir.

 

Pocket door ve Tandem iç ünitesi, malzemelerin depolanması konusunda eşi görülmemiş olanaklar yaratıyor. Kapakların arkasını cömertçe tasarlayabileceğiniz gibi, benzersiz saklama alanları ve akıllı çekmece teknolojisi öne çıkan özellikleri arasında...

Bu özellikleri sayesinde, tüm ihtiyacınız olan malzemeleri, etkileyici şekilde iyi organize edilmiş olarak istifleyebilir, fonksiyonel kullanım sağlayabilirsiniz.

İÇ AKSESUARLAR

Tüm iç aksesuarlar geleneksel yöntemlerle tasarlanıyor ve kaliteli meşe ağacı, akşamlarımızı da şık hale getiriyor.

 

Ekstra yan bölmeleri olmadığı için ünitelerin ayrılmaz parçası olarak görünmekle kalmıyor aynı zamanda işlevselliği ile de çarpıcı hale geliyor. Antrasit mat seçimi ve meşe kaşıklık seçimleri ile kullanılabiliyor.

 

'En iyi çekmece' olmak, bireysel gereksinimlere cevap vermek anlamına gelir. Bu yüzden genişlik, derinlik ve yükseklik ne olursa olsun, çeşitli seçenekleri sunmaya gayret ediyoruz.

 

Sonuç, her türlü seçim eşsiz ve fonksiyonel iç aksesuarlar sunuyoruz.

 

Çeşitli çekmece sistemlerimiz olduğu gibi, çeşitli renk tonlarında iç düzenleyicilerimiz ile ve çok sayıda potansiyel düzenleme sağlarız.

 

TEKNOLOJİ

Bir ALNO mutfağı size daha fazlasını verir. Mesela daha fazla konfor gibi. Üst dolaplarımızın yukarı katlanan ve yumuşak açılan kapakları, örneğin bir Servomotor kullanılarak açılabilir. Diğer taraftan, ünitelerimiz Tip-On ile açılabilir, yani açma mekanizması yumuşak bir dokunuşla etkinleştirilir. Çekmeceler herhangi bir hizada durdurulabilir ve normal şekilde kapatılabilir. Bu teknoloji şu anda üç ALNO çekmece modelimizde sunulmaktadır.

 

ALPHA opsiyonu, antrasit-gri yan profiller üzerinde dışarıya çekilme özelliklerine sahipken, PREMIUM modelinde ayrıca şeffaf cam da bulunur. Şık, kapalı ELITE çekmece ve çekmece sistemleri, metal yan paneller ve antrasit gri bir taban sunar.

 

İşler mekanik ya da elektronik olarak yapılmasa bile, sessizce yapıldığından emin oluruz. Bunun nedeni, ALNO'nun işler mekanik ya da elektronik olarak yapılmasa bile, sessizce yapıldığından emin oluruz. Bunun nedeni, ALNO'nun kapaklarının her birinde bulunan menteşelerin, entegre yumuşak kapanma sistemiyle gelmesidir . Kapakların ne kadar ağır olduğu fark etmez.

 

AYDINLATMA

Mutfak lezzetleri yaratmak için en iyi malzemelere, beceriye ve optimum aydınlatmaya ihtiyacınız var. Bunu akılda bulundurarak, üst dolaplarımızın ışıklı rafları, monte edilebilen harici aydınlatmalar ve gömülebilir sistemler her yere ışık tutmaktadır. Pratik ve zarif.

 

ERGONOMİ

HERKES FARKLIDIR. . MUTFAKLARIMIZ GİBİ.

Mutfak, sadece yemek yapmak için bir yer değil; yaşam alanımızın ve modern yaşamın ayrılmaz bir parçası oldu. Bu nedenle kişi kendini rahat hissetmeli ve kişisel yaşam alışkanlıklarının yanı sıra kendi yaşam tarzının mimarisini de dikkate almalıdır.

MODÜLER SİSTEM

ALNO mutfaklarında merkezimize sadece bir şeyi ele aldık. Siz. Bu nedenle, modüler boyutlarımızı, yaşam alanına ve kullanıcısının boyuna göre mükemmel bir şekilde uyarlanmış bir sistem geliştirdik. Her şey 130 mm yükseklik seviyesine sahip bir sisteme göre üretildi, böylece fonksiyonel gereksinimler ve bireysel istekler için bol miktarda alan oluştururken, birbiriyle uyumlu bir genel görünüm elde edildi.

 

Gövde Yüksekliği 715 mm

A5 1/2 katmanlı bir sistem, daha eski alışkanlıklar için idealdir; elde edilen 715 mm'lik kasa yüksekliği ile daha fazla alana ihtiyaç duyan geniş saklama alanları sunar.

Gövde Yüksekliği 780 mm

780 mm gövde yüksekliği seçmek, çok çeşitli uygulamaları açar. ALNO mutfakları alan yaratmaktan fazlasını yapar. Beş farklı katman sayesinde ergonomik bir çalışma alanı da sunarlar.

ÜST DOLAPLAR

Geniş depolama alanları, yukarı katlanan ve yumuşak kalkan kapakların açılışı için maksimum alan sağlaması, duvar ünitelerimizin yapabildiklerinin sadece bazıları. İstek üzerine, çalışma alanını aydınlatmak için aydınlatılmış raflarla bile donatılabilirler.