3D Mutfak Tasarım uygulaması

İsteklerinize göre tasarlanmış bir yaşam alanı düşünün. Mutfak planlayıcımız için harika olan şey, hayalinizdeki mutfağın artık sadece bir hayal olmayacağıdır. Hayalinizdeki mutfağı planlayın ve kişisel olarak tasarlanmış mutfağınızda sanal olarak etrafında hareket edin. ALNO 3D Kitchen Planner ile sadece gökyüzü sınırdır ve tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar planlayabilirsiniz.

Keşfedin.

Sistem ihtiyaçları:
 - PC / Notebook - Windows7 veya üstü
 - OPENGL özellikli grafik kartı ve en az 512MB RAM
 - 140MB boş hard disk alanı
 - En az 1024 x 768 pixel ekran çözünürlüğü

 

PLANLAYICI YARDIMI

Her ne kadar bir mutfak planlayıcısı kullanımı ilk bakışta genellikle karmaşık gözükse de, küçük bir uygulama ile kolayca kullanılabilir. 

 

Mutfak tasarım yazılımı kullanmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

MÜKEMMEL MUTFAK PLANLAMASI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN 20 ŞEY

Depolama alanları, sitili veya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun kendi mutfağınızı kendiniz planlayın. Bunun en basit, hızlı ve kontrollü yolu ALNO mutfak kontrol listesi (PDF) başlamanıza yardımcı olur ve arzulanan hiçbir şeyi atlamaz. Soruları cevaplayarak mutfağınızın kişisel fikirlerinize uyan somut bir resmini elde edebilirsiniz.

 

MUTFAK TASARIM PLANLAYICIMIZ İLE MUTFAK TASARLAMANIZ BİR DENEYİM HALİNE GELİR

Mutfak planlamacımızla hayalinizdeki mutfak artık bir hayal değil, gözünüzün önünde 3 boyutlu olarak şekilleniyor. Mutfak planlayıcımız ile gelecekteki mutfağınızınızın tüm öğelerini sanal olarak kolayca hareket ettirerek, mutfak tasarımınızın ilk adımlarını başlatmanıza olanak tanır.

 

Planlayıcımız size bireysel olanaklar sağlar ve sınırlama olmadan, kendi düşüncelerinize göre özgürce karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın saklama alanı, şekli ve içi ile ilgili farklı seçenekler sunar ve böylece kişisel mutfak tasarımınızın daha somut bir resmini elde edebilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerinden oluşan geniş seçenekler, mutfak tasarımınızın yalnızca pratik değil aynı zamanda kişisel gereksinimlerinizi de görsel olarak karşılanmasını sağlar. Bu nedenle, mutfak planlayıcımız, mutfağınızın gelecekteki tasarımı hakkında tereddütünüz varsa veya çeşitli tasarım seçenekleriyle ilgileniyorsanız fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Mutfak planlayıcımız ile söz konusu tasarım seçeneklerini 3D olarak, ve doğru boyutlarda karar vermeyi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Hayalinizdeki mutfağın farklı yönlerini yeniden gözden geçirmek istiyorsanız, planlayıcımızda tasarladığınız mutfağı yüksek çözünürlükte ve tam ekran olarak kaydedebilirsiniz.

ALNO mutfak planlayıcısıyla, mutfak tasarımınıza giden yolu kolaylaştırıyoruz.