PİYALEPAŞA

Tüm Türkiye’de özel projeler için ALNO markasını oluşturmayı başardık. Proje alanındaki uluslararası tecrübemiz sayesinde her zaman ikna edici ve tatmin edici çözümler sunuyoruz.

 

LOKASYON İSTANBUL, TÜRKİYE
MUTFAK ADEDİ 425
TESLİM YILI 2018

AKASYA

2014 yılında İstanbul Akasya'da yeni bir prestij projesine başladık. Devasa yapıda mega kentin Asya yakasındaki en lüks alışveriş merkezi, lüks ofis alanları ve birinci sınıf ALNO mutfaklarıyla döşenmiş 422 lüks daire bulunmaktadır.

 

LOKASYON İSTANBUL, TÜRKİYE
MUTFAK ADEDİ 422
TESLİM YILI 2014-2015

PROJELERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

ALNO ile çalışmak ilginizi çekiyorsa ,
lütfen Proje Koordinatörümüz ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Skyland

Skyland projesi ile ALNO, İstanbul'un kalbindeki prestijli bir projeyi, uzun yıllara dayanan proje deneyimi ile başarıyla teslim etti.

LOKASYON İSTANBUL, TÜRKİYE
MUTFAK ADEDİ 1061
TESLİM YILI 2016-2018

ACRO RIVER PARK

Çok sayıda görüşmeden sonra, ALNO ihale sürecinde ünlü rakiplere karşı galip geldi. Örneğin, Güney Kore'nin başkenti Seul'de, Acro River Park'ın yakınındaki bir projede, yerel ortağımızla birlikte 385 ALNO mutfağı sunduk.

 

LOKASYON SEUL, KOREA
MUTFAK ADEDİ 385
TESLİM YILI 12/2015-06/2016

CHUNG SHAN

Tasarımcısının tasarım ve kalite gereklilikleri nedeniyle, ALNO bu projede birçok uluslararası rakibe karşı üstünlük sağlamıştır. Chung Shan projesi Taipei'nin merkezinde yer almaktadır. 2014 - 2017 döneminde 62 adet konut ALNOSTAR CHARME programı ile donatılmıştır.

 

LOKASYON TAIPEI, CHINA/TAIWAN
MUTFAK ADEDİ 62
TESLİM YILI 2014-2017

SHI TAN

Shi Tan projesi doğrudan sizi küçük bir göl ve bambu ormanı arasında dolaşmaya davet eden güzel Daan Orman Parkı üzerinde yer almaktadır. 2015 - 2016 döneminde, 94 adet ALNOSTAR CHARME ile donatılmıştır.

 

LOKASYON TAIPEI, CHINA/TAIWAN
MUTFAK ADEDİ 94
TESLİM YILI 2015-2016

JING XIN WEN HUI

Jing Xin Wen Hui projesi Tayvan'ın başkenti Taipei'de önemli bir yerde bulunuyor. 2016 ve 2018 yılları arasında ALNOSTAR PEARL kullanılan 140 adet konut bulunmaktadır.

 

LOKASYON TAIPEI, CHINA/TAIWAN
MUTFAK ADEDİ 140
TESLİM YILI 2016-2018

XIN DIAN

Xin Dian projesi, Taipei şehrinin bir sanatçı bölgesi olan, nazik yamaçlara kıvrımlı ve çevresindeki tepelerin doğal manzaralarına karışan sokaklar ve merdivenler donatılmış Treasure Hills'te yer almaktadır. 2019 itibariyle, ALNO, ALNOSTAR DUR / SOFT ve PEARL ile toplam 72 konut donatacaktır.

 

LOKASYON TAIPEI, CHINA/TAIWAN
MUTFAK ADEDİ 72
TESLİM YILI 2017-2019

INTIME CENTER

Doğu yaşam tarzıyla birleşen Batı tasarımı, Chengdu'nun finans bölgesinin kalbindeki Intime Center’dir. Çin iş dünyasının merkezi olan şehir merkezinde, yüksek talepler için inşa edilmiş dünya standartlarında bir kentsel yerleşim kompleksidir. 273 ALNO mutfak, sofistike ve uluslararası standartlar sağlamıştır.

 

LOKASYON CHENGDU, CHINA
MUTFAK ADEDİ 273
TESLİM YILI 2016

WOODBERRY DOWN

Eşit olmayan bir proje. Londra'nın Woodberry Down bölgesinde toplam 781 ALNO mutfak kullanıldı ve 90 yıllık bilgi birikimi sayesinde ALNO'nun bu tür büyük projeler için mükemmel bir ortak olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 

LOKASYON LONDON, WOODBERRY DOWN
MUTFAK ADEDİ 781
TESLİM YILI 2016

SUZHOU CENTRE

Işığı çeşitli şekillerde yansıtan akan formlar ve parlak yüzeyler, Adını taşıyan Çin şehrinin iş merkezindeki SUZHOU CENTRE’ ı karakterize ediyor. "Doğu'nun Venedik'i" ndeki çeşitli yerleşim, alışveriş ve dinlenme merkezlerinin mimarisinin su temasına dayanması şaşırtıcı değil. Jinjisee'ye yakın olan 16 hektarın üzerinde bulunan, bu alan, kendi felsefesiyle zengin bir eğlence ve kültürel zevk sunuyor. SUZHOU CENTRE’ın estetiğini tamamlamak için, 573 ALNO mutfak tedarik edildi.

 

LOKASYON SUZHOU, CHINA
MUTFAK ADEDİ 573
TESLİM YILI 2016

THE AVENUE

Bir İngiliz emlak müteahhidi tarafından inşa edilen Avenue, Londra'nın Finchley bölgesinde olağanüstü bir semttir ve çeşitli şekillerde 64 ALNO mutfağına ev sahipliği yapar. Karbon Meşe ile birleştirilmiş Ultra Beyaz , Cashmere ve Parlak Ultra Beyaz.

 

LOKASYON LONDON, FINCHLEY
MUTFAK ADEDİ 64

PRIVÉ AT ISLAND ESTATES

Ayrıcalık ve rahatlığı arıyorsanız, Privé at Island Estates'de emin ellerdesiniz. Pitoresk bir körfezin ortasında tenha bir adada yer alan bu sofistike apartman kompleksi, Güney Florida sahil şeridinin nefes kesici manzaralarını sunmaktadır. Her dairenin sadece deniz manzarası yoktur, aynı zamanda denize doğrudan erişimi vardır. Kendi yatınızı demirleyebilirsiniz. ALNO, daireleri 176 yüksek kaliteli mutfakla donattı.

 

LOKASYON AVENTURA, FL, USA
MUTFAK ADEDİ 176

ROYAL WELLS PARK

Royal Wells Park, İngiltere'deki bir emlak müteahhidi tarafından inşa edilen, İngiltere'nin en saygın bölgelerinden biridir ve bugün zenginlik ve canlılığın sembolüdür. ALNO premium mutfaklar için mükemmel bir yer ve aynı zamanda proje tarihimizde bir başka dönüm noktası oldu.

 

LOKASYON TUNBRIDGE WELLS, ENGLAND
MUTFAK ADEDİ 30
TESLİM YILI 2016

VALLE TORANZO

Aravaca'nın banliyösü, İspanyol başkenti Madrid'in bir parçasıdır ve yerel ortağımızla birlikte bu proje için başarıyla düzenlediğimiz 18 ALNO mutfağına ev sahipliği yapmaktadır.

 

LOKASYON MADRID (ARAVACA)
MUTFAK ADEDİ 18

ARGYLL PLACE

90 yıldır, en yüksek kalite ve trend belirleyici tasarımlarla müşterileri tatmin ediyoruz. Örneğin, zengin Argyll bölgesi, ALNO mutfaklarımız sayesinde artık daha da lüks ve konforla parlayabiliyor.

 

LOKASYON NORTH KENSINGTON, LONDON, ENGLAND
MUTFAK ADEDİ 20 + 15 HAUSWIRTSCHAFTSRÄUME
TESLİM YILI 2013

MEDIENFENSTER BERLIN ADLERSHOF

Rudower Chaussee 5'teki "Medienfenster Adlershof" konutu Temmuz 2016'da tamamlandı ve mekanın geleneklerini takip ediyor. Projenin ismi, kule ve ana bina arasındaki iki katlı geçiş tamamlandıktan sonra seçildi, çünkü bir pencere (Fenster) gibi yerinin görüntüsü ortaya çıkıyor. Bu şeffaflığı, derinliği ve mekansal etkiyi vurgulamak için 153 ALNO mutfağı sunduk ve ihtiyaçları karşıladık.

 

LOKASYON BERLIN
MUTFAK ADEDİ 153
TESLİM YILI 2016

CAMBRIDGE RIVERSIDE

ALNO mutfakları birinci sınıf malzeme, işçilik ve teknik hassasiyetin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Cambridge Riverside projesinde, uzun zamandan beri benzersiz bir standart ve yaşam kalitesi ile eşanlamlı hale geldiler.

 

LOKASYON SEVENOAKS, ENGLAND
MUTFAK ADEDİ 35
TESLİM YILI 2016-2017

WYE DENE

Bir İngiliz emlak müteahhidi tarafından inşa edilmiş olan High Wycombe'deki bu kompleks, olağanüstü bir ayrıntı düzeyine sahip peyzajlı bir mimari tarzdan oluşmaktadır. Tümkonutlarda şık banyolar veya çok çeşitli mutfak ekipmanları bulunan modern ALNO mutfakları gibi şık detaylar bulacaksınız. Burada da, ALNO 90 yılı aşkın uzmanlığıyla mutfak sektöründe sürekli yeni standartlar belirlediklerini gösteriyor.

 

LOKASYON HIGH WYCOMBE, ENGLAND
MUTFAK ADEDİ 66

HOFGARTEN BERLIN

Scharnhorststraße 6/7'nin avlu bahçesindeki Wilhelminian veya Gründerzeit tarzındaki tarihi binalar kapsamlı bir şekilde restore edilmiş ve sahiplerine ayrıcalıklı özellikler ve yüksek konfor sunmuştur. Buna paralel olarak, yerel ortağımızla bu projenin parçası olarak 45 ALNO mutfağı sunduk, böylece eski Reichspost posta dağıtım ofisini daha da geliştirdik. Sakinleri artık sadece merkezi konumdan ve Hofgarten'in sakin bir yerleşim ortamından değil, aynı zamanda Almanya'da yapılan en kaliteli mutfaklardan da faydalanıyor.

 

LOKASYON BERLIN
MUTFAK ADEDİ 45
TESLİM YILI 2013

HAUS CUMBERLAND BERLIN KURFÜRSTENDAMM

Ku'damm'ın (Kurfürstendamm) yeni incisi: Kurfürstendamm, Cumberland'daki etkileyici binalar, üç görkemli avluyu kapsıyor. Mevcut bir tarihsel modelin ardından cephelerinin yanı sıra Ku'damm'daki kaldırımlar da restore edildi. Yenileme çalışmaları sırasında, listelenen binalar için mükemmel olan 150 ALNO mutfağı sunduk. Tüm mutfaklarımız, klasik mimari tarzı modern tasarımla birleştiriyor ve toplamda güvenlik ve düzen sağlayan çekici kontrastlarla birleştiriyor. Cumberland'daki binalar cazip bir yaşam merkezi haline gelmiştir.

 

LOKASYON BERLIN
MUTFAK ADEDİ 150
TESLİM YILI 2012/2013

THE CRIMSON

Miami'deki bu proje 18 kata yayıldı, yerel ortağımızla birlikte klasik, mat beyaz lake 90 ALNO mutfak kurduk. Plajın ve şehir merkezinin nefes kesen manzaralarını eşleştiren mutfaklarımız, klasik beyaz lake ve zarif cevizdeki İskandinav vurgularını yansıtıyor.

 

LOKASYON MIDTOWN, MIAMI
MUTFAK ADEDİ 90

CANTIANECK BERLIN PRENZLAUER BERG

Prenzlauer Berg'de, yoğun cadde ve ara sokaklarında her gün tipik Berlin’i deneyimleyebilirsiniz. Tarihi soluyabilmeniz ve hissedebilmeniz özellikle bu alan için geçerlidir. Uzun bir geleneğe sahip, Berlin şehrinin nabzı olan bu yeni inşaat projesinin bir parçası olarak 45 ALNO mutfağı sunuyoruz.

 

LOKASYON BERLIN
MUTFAK ADEDİ 45
TESLİM YILI 2016

OTILLIE VON HANSEMANN HAUS BERLIN OTTO-SUHR-ALLEE

Otto-Suhr-Allee'deki bu görkemli binanın 100 yıllık tarihi devam ediyor. Sütunlu, sıva ve merdivenli Wilhelminian veya Gründerzeit tarzı bina kapsamlı bir şekilde Yenilenerek, konut kompleksi olarak orijinal kullanımına geri döndü. City West'in kalbinde, toplam 103 ALNO mutfağı bulunan modern daireler yaratıldı. Buna ek olarak, avluda çok sayıda cam ve yüksek kaliteli balkon bulunan çağdaş bir bina ile anıt haline geldi.

 

[Translate to Turkish:] STANDORT BERLIN
ANZAHL DER KÜCHEN 103
LIEFERDATUM 2016

RUI HONG XIN CHENG

Shanghai 'ı ziyaret eden herkes, bu dünya metropolünün özel bir niteliğe sahip olduğunu hemen anlayacaktır. Yaşamı etkiliyor, ancak bazen, bir geri çekilme özlemi uyanıyor. Rui Hong Xin Cheng böyle bir vahadır. Şanghay'ın Altın Üçgeni'nde ideal bir konumda bulunan otel, lüks bir konut, eğlence, moda, yemek, otel ve iş ile birleştirmektedir. Enerjik şehri koruyarak, seçkin cam cepheler ve metalik parlaklık efektleri ile 328 modern ALNO mutfak sunduk.

 

LOKASYON SHANGHAI
MUTFAK ADEDİ 328
TESLİM YILI 2016

WESTLAKE HERITAGE PROJECT

Büyük bir projenin parçası olarak 440 ALNO mutfak kendine Johannesburg'da yeni bir alan buldu. Güney Afrika pazarında bu proje gerçek bir referans noktasıdır ve mutfak sektöründeki 90 yılı aşkın tecrübemizi tamamlar.

 

LOKASYON JOHANNESBURG, SÜDAFRIKA
MUTFAK ADEDİ 440
TESLİM YILI 2016

OHIO TEA BUILDING

ALNO zorlukları sever. Ohio Tea Building projesi gibi. Cleveland'daki tamamen yenilenmiş eski çay fabrikası benzersiz bir tarihi mimari sunmaktadır. Binanın tarzına uyacak şekilde tasarlanan özel ALNO mutfaklarının tasarımı, çok fazla el becerisi gerektiriyordu. Bu nedenle, meşe görünümlü kaşmir gri ön kısımlar ve beyaz lake duvar dolapları artık genel görüntüye de uyumlu.

 

LOKASYON CLEVELAND, OH

HUANHAI KAILAI HOTEL

Basit ama lüks. ALNO'nun mutfakları böyle. Ve Çin, Qin Dao, 'daki Huanhai Kailai Oteli de öyle. Bir dönüm noktası olarak dikkat çekmek ve şehir merkezine ilgi çekmek için inşa edilen kompleks, tasarım ve sınıfta standartları belirliyor. Aynı zamanda, otel çevresi ile mimari olarak mükemmel bir uyum içindedir. 340 ALNO mutfakları sayesinde, sadece dış cephe değil aynı zamanda binanın içi de yüksek standartlarla parlıyor.

 

LOKASYON QIN DAO, CHINA
MUTFAK ADEDİ 340
TESLİM YILI 2016

FREILAGER ZÜRICH

İsviçre-Zürih-Albisried'deki sürdürülebilir şekilde tasarlanan Freilager Zürih semti, yaklaşık 800 kiralık daire, öğrenci konutları ve ticari ofisleri ile 21. yüzyılın şehir yaşamıdır. 10 yeni yapı inşa edilirken, orijinal binaları olan “Zollfeilagers” ın veya Duty-free warehouse’un kuruluş dönemi olan 1920'lerden kalma tasarımdan yararlanıldı. Bu projede Alno ’nun yaklaşık 332 mutfağı kullanılmıştır.

 

LOKASYON ZÜRICH
MUTFAK ADEDİ 332
TESLİM YILI 2015

HİKAYENİNİ PAYLAŞ

ALNO İLE MUTLU OLDUĞUN HER ŞEYİ GÖSTER

 

ALNO mutfağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için gönderinize #alno etiketini ekleyin.