BİZİ ZİYARET EDİN VE MUTFAKLARIMIZIN KALİTESİ HAKKINDA BİZE VE SEÇİMİNİZE GÜVENİN

FABRİKA MAĞAZAMIZ VE MAĞAZALARIMIZ

Mutfağınız, yalnızca işlevselliği ve tasarımıyla değil aynı zamanda evinizin merkezi olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, her detayın birbiri ile uyumu ve evinizin genel konsepti ile bir bütünü oluşturması önemlidir. ALNO'da mutfağınızın genel konsepti için farklı malzemeler kullanmanın önemini anlıyoruz ve bu nedenle size yalnızca mutfağınızı PC'de planlama fırsatı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda mağazalarımızdaki tüm tasarımları görmek ve hissetmek için fırsat sunuyoruz. Böylece daha önce hayal edemediğiniz bir mutfağın farkına varabilir veya kendiniz için en iyi tasarımları keşfedebilirsiniz.

 

Mağazalarımızda özgürce dolaşabilir ve olağanüstü mutfak tasarımlarımızı ve yeniliklerimizi farklı açılardan görüntüleyebilir ve böylece, size uygun mutfağı bulacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Eğer mutfağınızın ihtiyaçlarını veya tartışmak istediğiniz özel detaylarla ilgili herhangi bir belirsizlik varsa, sizi yerinde bilgilendirmekten memnuniyet duyarız. Sizi Pfullendorf ve Löhne'deki ALNO mağazalarımıza davet ediyoruz.

LOKASYONUNUZU BELİRLEYİN VE KEŞFEDİN

FABRİKA MAĞAZAMIZ VE MAĞAZALARIMIZ - PFULLENDROF

LOKASYON

ADRES
Heiligenberger Str. 47, 88630 Pfullendorf
TELEFON
+49 (0) 7552 21-0

 

FABRİKA MAĞAZAMIZ

AÇILIŞ SAATLERİ
Pazartesi-Cuma | 9:00 - 18:00
Pazar | günleri kapalıdır

 

SATIN ALMA İŞLEMİ

AÇILIŞ SAATLERİ
Salı-Cuma | 8.30 - 17.00
Cumartesi | 8.30 - 14.00
Pazar ve Pazartesi | günleri kapalıdır

 

FABRİKA MAĞAZAMIZ VE MAĞAZALARIMIZ - LÖHNE

LOKASYON

LÖHNE mağazamız, Kuzey Ren-Vestfalya'daki Bielefeld şehrinin yaklaşık 25 km kuzeydoğusunda bulunan Löhne / Almanya'da bulunuyor.

Cube30 kompleksinde yer alan son derece modern mağazamız, mevcut ürünlerimize yakından bakmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ayrıca, düzenli aralıklarla Alno haberlerini ve ALNO'dan gelecek trendleri görüşlerinize sunuyoruz.

Löhne'deki sergimizi ziyaret ederken ilgi alanlarınızı ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılamak için ön randevu almanızı rica ediyor.

TELEFON
+49 (0) 7552 21-0

 

ADRES
Cube30, Lübbecker Str. 35, 32584 Löhne

HİKAYENİNİ PAYLAŞ

ALNO İLE MUTLU OLDUĞUN HER ŞEYİ GÖSTER.

 

ALNO mutfağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için gönderinize #alno etiketini ekleyin.

 

HAYALLERİNİZDEKİ MUTFAĞI BULMAK İÇİN BİZİ ZİYARET EDİN

Mağazalarımızda, tercih ettiğiniz modelleri ve tasarımlarımızı yakından inceleyebilirsiniz. Genellikle mağazalarımızda, sadece sıra dışı tasarım ve tasarım olanakları ön plana çıkmaz, aynı zamanda yenilikçi yüzeylerimizin ve sofistik mutfak mimarisinin olağanüstü hissi yayılır. Alno mağazalarında hayalinizdeki mutfağı canlı olarak deneyimleme ve kişisel mutfak tasarımınızın çeşitli olasılıkları hakkında kapsamlı bilgi alma şansına sahipsiniz.

 

Mutfaklarımızın yüksek kaliteli malzemeleri ve tasarımları nedeniyle özellikle ikna edici olduğunu bildiğimizden, size ikna olma fırsatı vermek istiyoruz. Sonuçta, ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tasarım söz konusu olduğunda, her şey duygu ve işlevsellik açısından kişisel tercihlerinize bağlıdır ve elbette bunları mağazalarımızda test edebilirsiniz.

Genellikle, mağazalarımızı ziyaret etmek, kendi hayalinizdeki mutfağın yeni fikirleri ve vizyonları ile sonuçlanır, bu nedenle doğal olarak sizi yetkin ve gerekli uzmanlık bilgisiyle destekleyeceğiz. Farklı kapsamlı bir resmini oluşturmanıza ve mükemmel mutfağınızı planlamaya bir adım daha yaklaşmanıza olanak tanır.