Antik Meşe, Parlak Grafit ile Buluşuyor

ALNO SIGN

Sakin görüntüsüne rağmen, ALNOSIGN, karmaşık kontrastları, yüksek kalite lake ve antik doğal meşe ağacının doğal ahşap dokusuyla birleşimi büyüler. Tüm modülasyon seçenekleri en uygun depolama alanını sunarken, LeMans döner rafları ile mutfağınızın en alt köşesine kadar ergonomik erişim sağlar.

Kişiye Özel Benzersiz Çeşitlilik

ALNO ATTRACT

Alnoattract'ın eğlenceli ve kusursuz görünüşü, AlnoSTRUCT'In duman grisi etkisi ile mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve son dokunuş olarak, füme cam, antika meşe ve bronz vurguların bir araya gelmesiyle gerçekleşir. En son tasarım trendleri için mükemmel buluşma yerine hoş geldiniz.

Parlak Beyaz Deniz Tasarımı

ALNOMARECUCINA

En karışık günler bile sonunda sona erer ve ALNOMARECUCINA'dakinden daha iyi olan bir yer yoktur. Entegre aydınlatmalı cam yüzeyleri ve ceviz tezgahına kadar, doğallık ve deniz havası hissettirir. Tasarım konsepti, parlak beyaz ve işlevsel çizgilerle tamamlanmaktadır.

Ahşap ve metalde mükemmel birleşme

Alnoplan / Alnosund

Temel ihtiyaçlara odaklanan, daha fazla ömre sahip. Minimalizm ve estetik, ALNOPLAN / ALNOSUND mutfağımızda birbiriyle uyum gösteriyor. Doğal meşe doku ve görünümü, koyu metal detaylar, duvar üniteleri ve tutarlı çizgilerle buluşuyor.

Gözleriniz ve Zihniniz için Saf bir Rahatlama

ALNOCERA

Hepimizin günlük yaşamın stresine sert bir mola vermemiz gerekiyor. Bu yüzden ALNOCERA Convinta, gözleriniz ve zihniniz için saf rahatlama sunar. Koyu renkli, ince dokulu seramik yüzeyleri, dış mekanlarda harcanan zamanı hatırlatırken, altın renkli detaylar odayı sıcaklıkla doldurur ve pozitif bir atmosfer oluşturur.

Gücünü sakinlikten ve huzurdan alır.

ALNOPLAN

Çocukları okula götürdükten sonra, zaman ayıramadığımız şeylerle ilgilenebiliriz. Kendimiz gibi. Günlük ev işleri için her zaman zaman olacaktır, evde huzur ve sükunetin tadını çıkarmalısınız. ALNOPLAN gücünü sakinlikten ve huzurdan alır.

MÜKEMMEL YAŞAM ALANLARI İÇİN MÜKEMMEL MUTFAK

MUTFAK TASARIMLARIMIZI KEŞFEDİN

ALNO KATALOG 2020

ALNO sayısız yenilik, güçlü tasarımları, dayanıklı ürünleri ile güvenebileceğiniz bir marka olarak bilinir. Mevcut mutfak kataloğumuzda sizleri yenilikçi tasarımlar ve seçkin mutfak stilleri bekliyor. Keşfet!

Yeni 2020 serisi, harika seçimleri ve yenilikleri ile etkileyici bir seridir. "Made in Germany" adlı uluslararası ödüllü mutfak tasarımlarını keşfedin.

Yeni ALNO MUTFAK KATALOĞU 2020'da hayalinizdeki mutfağı bulurken, yaşam alanı tasarımı için en iyi fikirlerle birlikte arkanıza.

ALNO MUTFAK PLANLAYICI

İsteklerinize göre tasarlanmış bir yaşam alanı düşünün. Mutfak planlayıcımız için harika olan şey, hayalinizdeki mutfağın artık sadece bir hayal olmayacağıdır. Hayalinizdeki mutfağı planlayın ve kişisel olarak tasarlanmış mutfağınızda sanal olarak etrafında hareket edin. ALNO 3D Kitchen Planner ile sadece gökyüzü sınırdır ve tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar planlayabilirsiniz.

 

ALNO 3D Kitchen Planner ile sadece gökyüzü sınırdır ve tüm detayları en küçük ayrıntısına kadar planlayabilirsiniz.

 

HİKAYENİNİ PAYLAŞ

ALNO İLE MUTLU OLDUĞUN HER ŞEYİ GÖSTER.

 

ALNO mutfağınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu göstermek için gönderinize #alno etiketini ekleyin..